Template Selector (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Field
tr: Alan

en: Full
tr: Tam

en: Add field
tr: Alan ekle
