Template Selector (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Field
eo: Kampo

en: Full
eo: Kompleta

en: Add field
eo: Aldonu kampon
