Template Selector (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Field
es: Campo

en: Full
es: Completo

en: Add field
es: Añadir un campo

en: @bundle - @entity entity
es: Entidad @bundle - @entity
