Template Selector (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Field
et: Väli

en: Full
et: Täielik

en: Add field
et: Lisa väli
