Template Selector (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Field
gl: Campo

en: Full
gl: Completo

en: Add field
gl: Engadir campo
