Template Selector (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Field
hr: Polje

en: Add field
hr: Dodaj polje
