Template Selector (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Field
is: Svæði

en: Add field
is: Bæta við svæði
