Template Selector (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Field
ku: خانە

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە
