Template Selector (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Field
pl: Pole

en: Full
pl: Pełny

en: Add field
pl: Dodaj pole
