Template Selector (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Field
fa: میدان

en: Full
fa: کامل

en: Add field
fa: افزودن میدان
