Template Selector (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Add field
sq: Shto fushë
