Template Selector (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Field
vi: Trường

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Add field
vi: Thêm trường
