Tournaments series (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: No data
af: Geen data

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: From
af: Van

en: Nauru
af: Nauruaans

en: Fiji
af: Fijiaans
