Tournaments series (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: edit
az: redaktə et

en: Germany
az: Almaniya

en: Azerbaijan
az: Azərbaycan

en: Kazakhstan
az: Qazaxıstan
