Tournaments series (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: No data
bg: Няма данни

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Points
bg: Точки

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: From
bg: От

en: Id
bg: Номер

en: Tonga
bg: Тонга

en: here
bg: Тук

en: Note
bg: Бележка

en: Afghanistan
bg: Афганистан

en: Albania
bg: Албания

en: Andorra
bg: Андора

en: Angola
bg: Ангола

en: Armenia
bg: Армения

en: Nauru
bg: Науру

en: United Arab Emirates
bg: Обединени Арабски емирства

en: Fiji
bg: Фиджи
