Tournaments series (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Bosnia and Herzegovina
bs: Bosna i Hercegovina
