Tournaments series (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: From
kk: Кімнен

en: Namibia
kk: Намибия

en: Tonga
kk: Тонга

en: Central African Republic
kk: Орталық Африка Республикасы

en: Nauru
kk: Науру

en: South Africa
kk: Оңтүстік Африка

en: Fiji
kk: Фиджи
