Tournaments series (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: No data
mn: Мэдээлэлгүй

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Israel
mn: Израйл

en: Iran
mn: Иран

en: New Zealand
mn: Шинэ Зеланд

en: Tonga
mn: Тонга

en: Brazil
mn: Бразил

en: Chile
mn: Чили

en: France
mn: Франц улс

en: Latvia
mn: Латви

en: Mongolia
mn: Монгол улс

en: Nauru
mn: Науру

en: Fiji
mn: Фижи
