Tournaments series (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Israel
my: အစ္စရေး

en: Iran
my: အီရန်

en: New Zealand
my: နယူးဇီလန်

en: Russian Federation
my: ရုသျှဖက်ဒရေးရှင်း

en: Cuba
my: ကျူးဘား

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Chile
my: ချီလီ

en: Paraguay
my: ပါရာဂွေး

en: Poland
my: ပိုလန်

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ

en: Singapore
my: စင်္ကာပူ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Fiji
my: ဖီဂျီ

en: About
my: အကြောင်း
