Tournaments series (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: From
nn: Frå

en: here
nn: her
