Tournaments series (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Tonga
pa: ਟੋਂਗਾ

en: Fiji
pa: ਫਿ਼ਜੀ
