Tournaments series (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: All
si: සියල්ල
