Tournaments series (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: From
sq: Nga

en: Fiji
sq: Fixhi

en: About
sq: Informacione
