Tournaments series (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Tonga
am: ቶንጋ

en: Nauru
am: ናዑሩ

en: Fiji
am: ፊጂ
