Tournaments series (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Page
br: Pajenn

en: Central African Republic
br: Kreizafrika

en: France
br: Frañs

en: South Africa
br: Suafrika

en: About
br: Diwar-benn

en: Sports
br: Sportoù
