Tournaments series (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj
