Tournaments series (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Options
th: ตัวเลือก

en: All
th: ทั้งหมด

en: From
th: จาก

en: Georgia
th: จอร์เจีย

en: Palau
th: ปาเลา

en: Thailand
th: ไทย

en: Federated States of Micronesia
th: สหพันธรัฐไมโครนีเซีย

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
