Tournaments series (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Tonga
ur: ٹونگا

en: Nauru
ur: نارو

en: Fiji
ur: فیجی
