Tournaments series (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: No data
vi: Không dữ liệu

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Players
vi: Trình phát

en: Options
vi: Tùy chọn

en: All
vi: Tất cả

en: Points
vi: Điểm

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: From
vi: Từ

en: here
vi: ở đây

en: Note
vi: Ghi chú

en: Germany
vi: Đức

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Chad
vi: Tchad

en: Spain
vi: Tây Ban Nha

en: Vietnam
vi: Việt Nam

en: About
vi: Giới thiệu

en: Sports
vi: Thể thao

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Congo, Republic of the
vi: Cộng hoà Công-gô

en: Congo, Democratic Republic of the
vi: Nước Cộng Hoà Dân Chủ Công-gô
