Tumblr Connect (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: more
el: περισσότερα

en: read more
el: διαβάστε περισσότερα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Basic
el: Βασική

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών
