Tumblr Connect (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: more
gl: máis

en: read more
gl: ler máis

en: Configuration
gl: Configuración

en: Basic
gl: Básico

en: Exists
gl: Existe

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios
