Tumblr Connect (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: more
ro: mai multe

en: read more
ro: citiţi mai departe

en: Configuration
ro: Configurație

en: Basic
ro: Simplu

en: Exists
ro: Există

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări
