Tumblr Connect (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Number of items
tr: Öğe sayısı

en: read more
tr: devamını oku

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Basic
tr: Temel

en: Exists
tr: Mevcuttur

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Unable to create
tr: Oluşturulamadı

en: No Followers Found
tr: İzleyen Bulunamadı

en: No Tumblr Followers Found
tr: Tumblr İzleyeni Bulunamadı

en: @count Tumblr Followers Found
tr: @count Tumblr İzleyeni Bulundu

en: Tumblr Followers
tr: Tumblr İzleyenleri
