Tumblr Connect (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: more
hu: tovább

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: read more
hu: tovább

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Basic
hu: Alap

en: Exists
hu: Létezik

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Unable to create
hu: Nem lehet létrehozni
