Tumblr Connect (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: more
ja: 続き

en: Number of items
ja: 項目数

en: read more
ja: 続きを読む

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Basic
ja: 基本

en: Exists
ja: 存在

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Unable to create
ja: 作成不可
