Tumblr Connect (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
