Tumblr Connect (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: more
fa: بیشتر

en: read more
fa: بیشتر بخوانید

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Basic
fa: پایه

en: Exists
fa: وجود دارد

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات
