Tumblr Connect (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: more
he: עוד

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: read more
he: להמשך

en: Configuration
he: הגדרות

en: Basic
he: בסיסי
