Tumblr Connect (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: read more
id: lainnya

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Basic
id: Dasar

en: Exists
id: Tersedia

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan
