Tumblr Connect (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: more
nl: meer

en: Number of items
nl: Aantal items

en: read more
nl: lees verder

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Basic
nl: Basis

en: Exists
nl: Bestaat

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Unable to create
nl: Kan niet worden aangemaakt
