Tumblr Connect (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: more
oc: mai

en: read more
oc: ne legir mai

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Exists
oc: Present

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Unable to create
oc: Creacion impossible
