Tumblr Connect (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: more
sv: mer

en: read more
sv: läs mer

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Exists
sv: Existerar

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Web Services
sv: Web tjänster

en: Unable to create
sv: Kan inte skapa
