Tumblr Connect (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: read more
ta: மேலும் வாசிக்க

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி
