Tumblr Connect (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: more
uk: ще

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: read more
uk: детальніше

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Basic
uk: Основні

en: Exists
uk: Існує

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Web Services
uk: Веб Сервіси

en: Unable to create
uk: Неможливо створити
