Tumblr Connect (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: more
vi: thêm

en: Number of items
vi: Số mục

en: read more
vi: xem thêm

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Exists
vi: Tồn tại

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Unable to create
vi: Không thể tạo
