Tumblr Connect (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: read more
bo: དེ་ལས་མང་བར་ཀློག་པ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Exists
bo: གནས་འདུག

en: Unable to create
bo: གསར་བཟོ་བྱེད་མི་ཐུབ
