Tumblr Connect (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: more
de: mehr

en: Number of items
de: Anzahl der Elemente

en: read more
de: weiterlesen

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Basic
de: Basis

en: Exists
de: Vorhanden

en: Save Changes
de: Änderungen speichern

en: Web Services
de: Webservices

en: Unable to create
de: Konnte nicht erstellt werden
