Tumblr Connect (7.x-1.5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: more
hi: और भी

en: read more
hi: और अधिक पढें।

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Basic
hi: सामान्य

en: Exists
hi: मौजूद

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Unable to create
hi: बनाने में असमर्थ
