Tumblr Connect (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: more
is: meira

en: Number of items
is: Fjöldi hluta

en: read more
is: lesa meira

en: Basic
is: Einfalt

en: Save Changes
is: Vista breytingar
