Tumblr Connect (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: more
lt: daugiau

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Exists
lt: Esantys
